MyRoll

MyRoll

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 94
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flayvr Media Ltd.

MyRoll mobil cihazında çok sayıda fotoğraf saklayan kullanıcıların işini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış işlevsel bir uygulamadır.

MyRoll özellikle fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılara hitap eden faydalı bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu işlevsel araç sayesinde çektiğiniz fotoğrafları ve videoları kolayca düzenleyebilir, sıralayabilir ve bu sayede daha rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak yapabileceğiniz şeyler arasında dilediğiniz kadar fotoğrafı email veya SMS yoluyla paylaşmak da bulunuyor. Her bir fotoğrafı tek tek göndermek zorunda değilsiniz. Uygulamanın en dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise fotoğraflarınızı ve videolarınızı otomatik olarak düzenlemesi ve etkinliklik tarihlerine bağlı olarak gruplandırması. Diyelim ki özel bir etkinliğe katıldınız ve onlarca fotoğraf çektiniz; MyRoll bu fotoğrafları aynı grup içerisinde düzenliyor ve dilediğiniz zaman kolayca erişme imkanı sağlıyor.

MyRoll kullandığı özel ve gelişmiş bir algoritma sayesinde sizin için önemli olan fotoğrafları tek tek belirliyor ve bu içerikleri öne çıkarıyor. Uyuglama siz onu kullandıkça alışkanlıklarınızı ve değer verdiğiniz olayları daha çok anlıyor. Kısacası MyRoll anılara önem veren herkesin denemek isteyeceği türden bir uygulama.