MyTest

MyTest

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,576
  • DOSYA BOYUTU 1.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ulaş Öcal

MyTest programını kullanarak İngilizce kelime haznenizi geliştirebilir ve yeni kelimeler öğrenebilirsiniz.

MyTest uygulaması, İngilizce kelime dağarcığını genişletmek isteyen kullanıcıların faydalanabilecekleri yerli yapım programlar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Programın bünyesinde bulunan binlerce farklı kelime ve küçük gramer dersleri ise sınavlara hazırlananlara yardımcı olabilecek bilgiler barındırıyorlar diyebilirim.

Her ne kadar çok iyi bir tasarıma sahip olmasa da yeterli bir şekilde tüm fonksiyonlarını sunabilen program, size sunduğu İngilizce kelimelerin Türkçe anlamlarını işaretlemenizi talep ediyor. Bu aşamada farklı zorluk dereceleri ve hatta İngilizce-İngilizce seçim imkanının da olması sayesinde programın tüm kullanıcı düzeylerine göre hazırlandığını söyleyebilirim.

Kendi kelimelerinizi eklemenize olanak tanıyan ve yanlış bildiğiniz kelimeleri yeniden test etmenize imkan veren MyTest, böylelikle tekrarlar yaparak kendinizi düzeltmenize izin veriyor. İngilizce kelimelerin yanlarında bulunan hoparlör işaretine tıklayarak o kelimenin telaffuzunu da bilgisayarınızdan dinleyebiliyorsunuz.

Programın ücretsiz olmasına rağmen reklamlar barındırması bazı kullanıcılara rahatsızlık verebilir fakat reklamlı bölümün kapatılmasının mümkün olması nedeniyle her zaman ekranınızda tutmak zorunda olmadığınız kesin. Testlerin sonlarında sonuçlarınızı size gösteren ve performansınızı ölçmenize destek olan MyTest, İngilizcesini geliştirmek isteyenlere yardımcı olacaktır.