Myth Defense 2: DF

Myth Defense 2: DF

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 104
  • DOSYA BOYUTU 40.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smartpix Games

Myth Defense 2: DF eğlenceli bir kule savunma oyunudur

Myth Defense 2: DF eğer strateji oyunu oynamayı seviyorsanız tavsiye edebileceğimiz başarılı bir mobil kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Myth Defense 2: DF'de fantastik bir hikaye konu alınıyor. Serinin ilk oyununda karanlık ve aydınlığın güçleri çarpışmış ve bu mücadeleden aydınlık galip çıkmıştı. Serinin 2. oyununda ise karanlığın tarafına geçiyoruzve bozulan dengeyi geri kazanmaya çalışıyoruz. Bu iş için orkların, goblinlerin ve necromancerların teknolojilerinden, büyülerinden ve tuzaklarından yararlanmaktayız.

Myth Defense 2: DF'de temel amacımız üzerimize akın akın saldıran düşmanlarımıza karşı karagahımızı savunmak. Bu iş başlarda kolay olsa da oyunda ilerledikçe zorlaşıyor ve saniyeler bile oyunda önem kazanıyor. Bu nedenle savunma kulelerimizi ihtriyaç duyulan noktalara dikkatli bir şekilde yerleştirmeli ve kaynak kazandıkça onları geliştirmeliyiz.

Myth Defense 2: DF oldukça zengin savunma kulesi seçeneğine sahip. Oyunda 22 fakrlı savunma kulesi türü yer alıyor. Bunun yanında tuzaklardan yararlanabiliyoruz ve kritik anlarda avantaj elde edebiliyoruz. Tuzaklar 3 uzmanlaşma alanına ayrılmakta. İsterseniz ork, isterseniz goblin, isterseniz de necromancer tuzaklarında uzmanlaşabilirsiniz.

Myth Defense 2: DF kule savunma türüne ilginç yenilikler de katmakta. Hareket eden zeminlere savunma kuleleri kurma, düşman birliklerini korkutan savunma kuleleri gibi özellikler bu yeniliklerden bazıları.