NBA 2K15

NBA 2K15

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 12,592
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Games

NBA 2K15 basketbol oyunlarının en başarılıları arasında yer alan bir yapımdır

NBA 2K15 eğer basketbol sporunu seviyorsanız ve bilgisayarlarınızda basketbol oyunları oynamayı seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapımdır.

Basketbol oyunu türünün en başarılı temsilcilerinden olan NBA 2K15 yenilenmiş takım kadroları, binlerce yeni animasyon ve yüksek kalite grafikleriyle hem görsel olarak hem de oynanış olarak sizi tatmin edebilecek bir spor oyunu. Oldukça gerçekçi bir oyun yapısına sahip olan NBA 2K15'de oyuncular NBA içerisinde sıfırdan zirveye yükselmeye çalışan bir basketbolcu olarak kendi kariyerlerinin peşinde koşabiliyorlar.

NBA 2K15'de yer alan MyCAREER modunun şu ana kadar basketbol oyunlarında gördüğüm en detaylı kariyer modu olduğunu söyleyebilirim. Bu moda kendi oyuncunuzu yaratarak başlıyorsunuz. Fiziksel özelliklerinin ve görünümünün yanısıra oyuncunuzun yeteneklerini belirliyorsunuz. Kariyerinize bir takım ile geçici bir sözleşme imzalayarak başlıyorsunuz ve beğenilirseniz o takımda yedek oyuncu olarak maçlara çıkmaya başlıyorsunuz. Eğer performansınızı korumayı, koçunuzun ve takım arkadaşlarınızın beğenisini kazanmayı başarırsanız takımınızda ilk 5 içerisinde sahaya çıkabiliyorsunuz. Kariyer modunda oynayacağınız maçlarda sadece kendi yarattığınız oyuncuyu yönetiyorsunuz. Bu maçlarda hem defanstaki hem de hücumdaki performansınız ölçülüyor. Ayrıca maçlar sırasında koçunuz size belli hedefler koyabiliyor ve bu hedefleri gerçekleştirme seviyenize göre not alıyorsunuz.

NBA 2K15'in kariyer modu tıpkı bir rol yapma oyunu gibi ilerlemekte. Maçları kazandıkça topladığınız puanlarla oyuncunuzun yeteneklerini geliştirebilmektesiniz. Ayrıca maçlar öncesinde, sonrasında, devre aralarında, antrenmanlarda, maç dışında veya basın toplantılarında ilginç diyaloglarla karşılaşmaktasınız. Bu diyaloglarda size verilen süre içerisinde vereceğiniz cevaplar kariyerinizin gidişatını direkt olarak etkilemekte.

NBA 2K15'in güzel bir yönü kendi oyuncunuzu yapılandırabilmeniz için size sayısız seçenek sunması. Oyuncunuzu standart smaç, şut, top sürme animasyonlarının yanında Michael Jordan, Kobe Bryant veya Clyde Drexler gibi efsane oyunculara has animasyonlarla kişiselleştirebiliyorsunuz.

NBA 2K15'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • 64 Bit Windows 7
  • SSE3 desteğine sahip Intel Core 2 Duo veya üzeri işlemci
  • 2 GB RAM
  • 512 MB DirectX 10.1 uyumlu ekran kartı
  • DirectX 11
  • 50 GB boş depolama alanı
ARTILAR

Başarılı Kariyer Modu

Başarılı yapay zeka

Gerçekçi oyun yapısı

Kendi oyuncularınızı yapılandırabilme

Animasyonlar

EKSİLER

Gereksiz derecede uzun yükleme süreleri