NBA 2KVR Experience

NBA 2KVR Experience

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Sports

NBA 2KVR Experience, HTC Vive ile oynayabileceğiniz bir sanal gerçeklik tabanlı basketbol oyunudur

NOT: NBA 2KVR Experience, sadece HTC Vive sanal gerçeklik sistemleriyle oynanabilen bir basketbol oyunu.Bu nedenle bu sanal gerçeklik gözlüklerine sahip değilseniz oyunu oynamanız mümkün olmayacaktır.

NBA 2K serisinin yaratıcısı 2K Sports, ünlü basketbol simülasyonu serisini daha da gerçekçi bir şekilde oyun severlere sunabilmek için bu seriyi sanal gerçeklik ile buluşturmaya karar verdi. Sonuçta NBA 2KVR Experience geliştirilerek oyun severlerin beğenisine sunuldu. 

NBA 2KVR Experience temel olarak HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğünüzü takarak basketbol salonuna inebileceğiniz ve içinizdeki basketbol yıldızını ortaya çıkarabileceğiniz bir oyun. NBA 2KVR Experience'in sahaya çıkıp maç yaptığınız bir oyun olmadığını belirtmekte fayda var. Oyun bunun yerine içerisinde birçok farklı mini oyun barındırıyor. Bu oyunlarda da çeşitli yarışmalara katılarak yeteneklerimizi sergiliyoruz.

NBA 2KVR Experience'de klasik 3 sayı yarışması bulunuyor. Bu yarışmada size verilen kısa süre içerisinde 3 sayı çizgisinin gerisinden en çok sayıyı yapmaya çalışıyorsunuz. Bir diğer mod olan yetenek yarışında ise bizi uçuk mücadeleler bekliyor. Bu modda direkt olarak topu potaya göndermiyoruz; bunun yerine topu farklı yüzeylere çarptırıp sektirerek sayı yapmaya çalışıyoruz. Yetenek yarışı modu içerisinde birçok farklı fizik tabanlı bulmaca içeriyor. Son oyun modu olan Düdük ve basket ise zamana karşı yarışarak farklı mesafelerden şut attığınız ve sayı yapmaya çalıştığınız bir oyun modu.

NBA 2KVR Experience sanal gerçeklik tabanlı bir oyun olduğu için sistem gereksinimleri de bir hayli yüksek. NBA 2KVR Experience sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7, Wİndows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi

- Intel i5 4590 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GTX 970 vea AMD Radeon R9 290 ekran kartı

- DirectX 10

- 2 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı