Need for Speed Most Wanted Türkçe Yama

Need for Speed Most Wanted Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 127,689
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Need for Speed Most Wanted için Oyun Çeviri ekibi tarafından hazırlanan Türkçe Yama.

Yılların efsanevi araba yarış oyunu olan Need for Speed Most Wanted günümüze gelene kadar milyonlarca oyuncu tarafından oynandı. Bilgisayar platformunda milyonlarca kopya satarak günümüze kadar gelmeyi başaran yarış oyununda birbirinden farklı araçları deneyimliyor, polislerden kaçıyor ve geniş bir şehirde akıcı trafiğe karşı mücadele edebiliyoruz. Çarpıcı grafiklerin yer aldığı oyunda, günümüze kadar Türkçe dil desteği yoktu. Yakın bir zamanda Oyun Çeviri ekibi tarafından yayınlanan dil dosyası sayesinde artık oyunu Türkçe olarak oynayabilecek ve her sahneyi anlayabileceksiniz. Ücretsiz olarak yayınlanan Türkçe yama, Need for Speed Most Wanted oyununu tamamen Türkçe altyazı ile oynama fırsatı veriyor.

Oyun Çeviri ekibi tarafından hazırlanan Need for Speed Most Wanted Türkçe Yama, NFS Most Wanted’ı tamamen Türkçe yazılarla oynamanızı sağlayacak. Türkçe yamayı kurmak için tek yapmanız gereken indirdiğiniz klasördeki setup dosyasını çalıştırmak ve oyunun kurulu olduğu klasördeki Languages kısmına yamayı kurmak. 

Need for Speed Most Wanted Türkçe Yama Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Türkçe altyazı,
  • İnternet gerektirmez,
  • Gerekli yere dosyayı kopyalayın ve oynamaya başlayın,

Herhangi bir ücret talep etmeden Windows kullanıcılarına sunulan Need for Speed Most Wanted Türkçe Yama sayesinde bilgisayar oyuncuları artık yarış oyununu Türkçe olarak oynayabilecekler. Eğlenceli yapısını bir tık daha ileriye götüren oyun, Türkçe yama sayesinde ülkemizde de rahatlıkla oynanmaya başlandı. Önceki yıllarda da ülkemiz oyuncuları arasında oldukça popüler bir noktada yer alıyordu. Farklı araç modelleri ile oyuncuları polisler ile karşı karşıya getiren yapım, Türkçe altyazılar sayesinde Türk oyunculara da her sahneyi anlama deneyimi sunuyor.

Need for Speed Most Wanted Türkçe Yama İndir

Ücretsiz olarak kullanılan Türkçe yamayı hemen indirip oyunun tadını Türkçe olarak çıkartabilirsiniz. Oyuncular indirdikleri dil dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki Languuages, klasörüne kopyalayıp oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirler.