Need for Speed: SHIFT

Need for Speed: SHIFT

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 275,441
  • DOSYA BOYUTU 1.13 GB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Araba yarışı oyunu denildiğinde akla ilk gelen seri olan NFS'nin gerçekçilik konusunda en iyi seviyeye ulaştığı, en yeni ve en hızlı araba modelleri ile müthiş bir kariyere başlayabileceğiniz yeni oyunu Need for Speed SHIFT test sürüşü

EA tarafından geliştirilen efsane araba yarışı oyunları serisi NFS'nin en son ürünü olan Need for Speed SHIFT gelişmiş oyun yapısı ve mükemmel grafikleri ile sizlere gerçek bir sürüş deneyimi yaşatacak güzel bir yarış oyunu.

Bugüne kadar yapılmış en gerçekçi kokpit görünümüne sahip olan oyunda detaylandırılmış kariyer modu ve herbirinde farklı heyecanlar hissedeceğiniz geniş araba listesi ile NFS: SHIFT kesinlikle denenmesi gereken bir araba simülasyonu.

Oyun içerisinde en çok üzerinde durulan konuların başında gelen kokpit görünümü ve bu görünümdeki sürüş gerçekçiliği bugüne kadarki en tatmin edici seviyeye ulaşmış diyebiliriz. Gerek çevre sesler ve etmenler, gerek yarış arabasının çarpıcı atletik yapısı ve gerekse kokpit görünümünde maruz kaldığınız G-kuvveti ile yaşayacaklarınız gerçekçilik konusunda benzersiz bir deneyim sunuyor.

Kaza anlarında da arabaların hasar durumu ve diğer unsurlar gerçek hayattakine yakın olmuş diyebiliriz. Özellikle kokpit görünümündeyken yaşayacağınız kaza anları için bu deneyimi sadece bir oyun içerisinde yaşadığınıza sevineceğiniz kesin.

Demo içerisinde kullanılabilir durumdaki 4 araba ile London River ve Circuit de Spa-Francorchamps pistlerinde yarışmaya başlayabilirsiniz. Eğer yeteri kadar yıldız toplayabilirseniz Pagani Zonda F kilidini de açabilirsiniz.