Network Signal Info

Network Signal Info

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 147
  • DOSYA BOYUTU 4.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Andreas Kraemer, KAIBITS Software

Android cihazlarınızın bağlı olduğu Wi-Fi ve mobil ağlarla ilgili tüm detaylara Network Signal Info uygulamasıyla erişebilirsiniz.

Network Signal Info uygulamasını kullanarak, bağlı olduğunuz Wi-Fi ve mobil ağlarla ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hem Wi-Fi hem de mobil ağlar için iki farklı gösterge paneli ve istatistikleri sunan uygulama; operatör ismi, BSSID, maksimum Wi-Fi hızı, cihazın IP adresi, modem kapasitesi, bağlantı hızı, MAC adresi, şifreleme yöntemi, kanal, internet IP adresiniz, DNS ve DHCP sunucu adresi gibi bilgileri detaylı bir şekilde görmenizi sağlıyor. İnternet hızı ölçmek için de kullanabileceğiniz uygulama, toplam indirme ve yükleme miktarlarını da detaylı bir şekilde kullanımınıza sunuyor.

İnternet bağlantınızın kalitesi ve diğer detayları takip etmek için elbette uygulama giriş yapma gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor. Çeşitli boyutlara sahip widget’lar sayesinde ana ekrana yerleştireceğiniz göstergeler ile birlikte de detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün. Türkçe dil desteğine sahip Network Signal Info uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.