Next Lock Screen

Next Lock Screen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,870
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Next Lock Screen uygulaması ile Android cihazınızda bulunan kilit ekranınızı özelleştirebilirsiniz.

Next Lock Screen uygulaması, Microsoft tarafından üretilmiş bir Android kilit ekranı uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın telefonunuzun kilit ekranını oldukça farklı bir hale getirdiğini ve pek çok araca hızlı ulaşım sağladığını da söylemek gerek. Dolayısıyla Android cihazınızı daha hızlı ve etkili kullanmak istiyorsanız göz atmak isteyebileceğiniz uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulama sayesinde kilit ekranınızda en sık kullandığınız uygulamaların ikonları yer almaya başlıyor ve böylece herhangi bir şekilde kilidi açmadan bu uygulamalara hemen erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca ekrandaki uygulamaların yanında bir takvim de yayınlanması sayesinde varolan işlerinizi organize etmeye devam edebiliyorsunuz.

Telefonlarımızda kullandığımız arkaplanlardan bir süre sonra sıkıldığımız bir gerçek. Bunun önüne geçmek için uygulama dinamik olarak otomatik arkaplan resmi değişimi gerçekleştirebiliyor ve bu sayede konumunuz değiştikçe arkaplanlarınızın da değiştiğini görebiliyorsunuz.

Dilerseniz kilit ekranından aramalar yapmak ya da gelen SMS'lere erişmek de mümkün olduğu için klasik telefon işlevlerine erişme şansınızın da daha yüksek olduğunu ekleyebilirim. Uygulamanın zaman içerisinde daha da geliştirilerek kullanıcılara daha fazla seçenek sunulacağına inanıyorum.

Next Lock Screen'in tam anlamıyla bir launcher uygulaması olmadığını da belirtmeden geçmeyelim. Zira uygulama sisteminizin geri kalan kısmında bir değişiklik gerçekleştirmiyor ve bu nedenle sadece kilit ekranı uygulaması olduğunu bilmeniz önemli olacaktır. Yeni bir kilit ekranı deneyimi elde etmek isteyen kullanıcılar kesinlikle göz atmalılar.