Nexus After Rain

Nexus After Rain

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 916
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Galaxy Frog

Nexus After Rain, yağmur sonrası görüntü temalı bir canlı android arkaplan uygulamasıdır.

Nexus After Rain, bu uygulama için özel olarak tasarlanmış HD arkaplan fotoğrafıdır. Duvar kağıdı oluşturulurken güneş ışınları ve lens efektleri kullanılan uygulamayı tabletlerinizde de kullanmak mümkün.

Yağmur sonrası görünüm temalı uygulamada ağırlıklı olarak yeşil rengi ve su damlacıkları kullanılmış. Gün içinde Android cihazınızı sürekli kullandığınız düşünülürse arka plan resminin önem taşıdığını söyleyebilirim. Bu uygulamayı indirip duvar kağıdı olarak ayarlayarak cihazınıza güzel ve etkileyici bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra tek yapmanız gereken : Home > Menu > Wallpapers > Live Wallpapers sıralamasını takip ederek duvar kağıdı olarak ayarlamanız.

Google Nexus 4, HTC Desire S, Sony Xperia S, Sumsung Galaxy S3 ve Samsung Galaxy S4 cihazlarında test edilerek denenmiş olan uygulama herhangi bir problemle karşılaşmamıştır.

Not: Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı indirdiğinizde arama ikonu ve tarayıcınızın anasayfası değişmiş olacaktır. Uygulamayı kullanmak için gerekli olmayan bu değişiklikleri kaldırabilirsiniz.