Nexus Launcher

Nexus Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 414
  • DOSYA BOYUTU 2.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Nexus Launcher bir Android hızlı uygulama başlatma aracıdır

NOT: Android 7.0 Nougat işletim sistemi ve yeni Nexus telefonlar için özel olarak geliştirilmiş bu uygulama farklı model ve işletim sistemine sahip telefonlarda çalışmayabilir veya işlevsel bozukluklar yaratabilir. APK olarak sunulan bu uygulama resmi bir Google Play uygulaması olmadığı için uygulamanın kullanımından oluşabilecek problemler kullanıcı bilgisi ve sorumluluğu dahilindedir.

Nexus Launcher HTC tarafından geliştirilmekte olan Nexus Marlin ve Nexus Sailfish kod adlı yeni Nexus telefonların görünümünü ve işlevselliğini kendi telefonunuza taşıyacak bir launcher uygulaması

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama temel olarak aradığınız uygulamaya çok daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmenize imkan tanıyor. Nexus Launcher sahip olduğu uygulama çekmecesi sayesinde favori uygulamalarınıza parmağınızı ekranda sürükleyerek açacağınız çekmece üzerinden erişebilmenize imkan tanıyor. Bu sayede uygulamaları teker teker arama, ekran değiştirme derdinden kurtuluyor, saniyeler içerisinde uygulamaları başlatabiliyorsunuz.

Nexus Launcher uygulama kısayollarına yer vermesinin yanısıra telefonunuzun çeşitli özelliklerine ve ayarlarına da kolay erişmenizi mümkün kılıyor. Örnek olarak; Nexus Launcher kullanarak yeni bir duvar kağıdı seçebiliyorsunuz.

Nexus Sailfish ve Nexus Marlin duvar kağıtlarına bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz: