NexusFont

NexusFont

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 435
  • DOSYA BOYUTU 2.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xiles

NexusFont, benzer font yönetme ve düzenleme programlarının aksine bilgisayara yüklemeden çalışan portatif bir uygulama.

NexusFont, klasik bir font yöneticisi standartlarının dışında yenilikçi bir program, ancak aynı zamanda font yöneticileri kullanmak isteyenlerin isteklerini yerine getiren bir program. USB bellek ile taşıyabileceğiniz bu programı bilgisayarınıza kurmanız şart değil. NexusFont, sizler için standart Windows font klasörünü kullanırken yaşayacağınız hüsranı yok eden bir yazılım.

Görsel tasarımla uğraşan amatör veya profesyonel kullanıcılarının ortak derdi, büyük font arşivlerinin işletim sisteminin açılma hızını olumsuz etkilemesi. Önyükleme sorununu büyük oranda gideren ve barındırdığı araçlarla verimliliğinizi artıran bir kullanım kolaylığı sağlatan NexusFont ile dilediğiniz fontları bu programa kuruyorsunuz ve program kapalı olduğunda fontlarınız çalışma hızınızı etkilemiyor.

Öte yandan hem işletim sisteminizi maksimum seviyede hızlandırarak açabilirsiniz ve çalışan diğer uygulamalar da NexusFont’un sağlamış olduğu hız sayesinde daha akıcı çalışır.

Dikkat: Windows fontlarınızı NexusFont’a yüklemek istiyorsanız dosyaları yönetici hesabından seçmenizi öneririz. Yönetici hesabının nasıl aktifleştirildiğini bilmiyorsanız burayı tıklayarak bu konudaki blog yazıma ulaşabilirsiniz.