Night Sky Lite

Night Sky Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 201
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iCandi Apps

Night Sky Lite, size gökyüzündeki yıldızları her zamankinden farklı bir şekilde ve daha anlaşılır bir olarak gösteriyor.

Android platformunda ücretsiz olarak yer alan bu uygulama, gökyüzünü derinlemesine keşfetmenizi sağlıyor. Night Sky Lite uygulaması Astronomi ile ilgilenenler veya yıldızları merak edenler için geliştirilmiş olan bir eğitim uygulaması.

Night Sky Lite, indirdiğiniz andan itibaren çıkmak istemeyeceğiniz kadar güzel tasarlanmış, gökyüzünde bulunan tüm yıldızların isimlerini ve şekillerini barındıran ve milyonlarca kez indirilen bir uygulama. Dünya üzerinden isteyen herkesin yıldızlarla ilgili bilgileri canlı olarak görebileceğini vadeden Night Sky Lite, Türkçe dil desteğini de uygulamaya eklemeyi ihmal etmemiş.

Astronomi uygulamasını kullanarak gökyüzüne baktığınızda gördüğünüz alışılagelmiş tüm o resmin kat kat fazlasını göreceksiniz. Night Sky Lite ile birlikte daha önce hiç adını bile duymadığınız yeni yıldızları keşfederken, azıcık ismini anımsadığınız uygulamaların ise resmini rahatlıkla göreceksiniz. Oldukça başarılı ve bilgi yönünden de oldukça yoğun olan Night Sky Lite, mobil cihazınız üzerinden gökyüzüne bakmanıza imkan sağlıyor. Hadi ne duruyorsunuz hemen indirin!