Nighty Night! - Bedtime Story

Nighty Night! - Bedtime Story

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 271
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fox & Sheep

Nighty Night! - Bedtime Story yüksek kaliteli bir interaktif kitaptır.

Eğer çocuğunuzun yabancı dil öğrenirken seveceği ve oldukça eğleneceği bir pratik yöntemi arıyorsanız Nighty Night! - Bedtime Story yardımınıza koşacak bir çocuklar için yabancı dil eğitimi uygulamasıdır.

İnteraktif kitap şeklinde hazırlanan uygulama oldukça kaliteli sanatsal görselleri müzik kutusu tadında hoş ve sevimli müzikler ile birleştirmektedir. Rehber seslendirme yardımıyla kullanıcının belli eylemleri gerçekleştirerek sevimli hayvanları uykuya yönlendirmesi gerekmektedir. Bu şekilde yabancı dil eğitimi pekiştirilmekte ve pratik bilgi kazanılmaktadır. Bunun yanında yabancı dil ile tanışma aşamasında kulak alışkanlığı kazandırmak istediğiniz çocuğunuz uygulamanın eğlenceli yapısı ile bu sürece ilk adımını atabilir.

Nighty Night! - Bedtime Story farklı dil desteklerine sahiptir. Uygulamayı İngilizce, Almance, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Hollandaca, Rusça veya Portekizce dillerinden birini seçerek kullanabilirsiniz. Uygulama hem tablet hem de cep telefonları ile uyumludur.

Nighty Night! - Bedtime Story bütün bu kaliteli içeriği ücretsiz olarak sunan bir Android uygulaması olması yönüyle önem kazanmaktadır.