Nioh: Complete Edition

Nioh: Complete Edition

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 116
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KOEI TECMO GAMES CO., LTD.

Nioh: Complete Edition, Dark Souls ve Bloodborne gibi oyunlara benzeyen bir aksiyon RPG oyunu

Nioh: Complete Edition içerisinde samuray çağını ve fantastik öğeleri birleştiren bir aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

İlk önce PlayStation 4  oyun konsoluna özel olarak çıkış yapan Nioh, Nioh: Complete Edition adıyla birkaç aylık gecikmenin ardından PC platformuna da geliyor. Oyunda tek başına Japonya kıyılarına ayak basan bir yolcunun macerası konu alınıyor. Kahramanımız amacını gerçekleştirebilmek için güçlü savaşçılarla ve Yokai adlı bu adayı istila etmiş korkunç yaratıklarla yüzleşmek zorunda, bize düşen görev ise ona yardımcı olmak ve hayatta kalmasını sağlamak.

3. şahıs bakış açısından oynanan bir oyun olan Nioh: Complete Edition'da gerçek zamanlı savaş sistemi mevcut. Oyunun hack & slash dinamiklerine sahip olmasına rağmen yüzlerce düşmanın arasına dalıp etrafı dağıtabileceğiniz bir oyun beklemeyin; çünkü Nioh: Complete Edition'da karşınıza gerçekten güçlü düşmanlar çıkıyor. Bu düşmanları yenebilmek için taktikler üretmeniz gerekiyor, tek bir düşman bile dikkatsiz olursanız sizi kolayca yok edebiliyor. Nioh: Complete Edition'ın bu anlamda Dark Souls ve Bloodborne oyunlarına bir hayli benzediği söylenebilir.

Oldukça güzel görünen grafiklere sahip olan Nioh: Complete Edition, oyunun PS4 sürümü için yayınlanmış bütün indirilebilir içeriklere yer vermekte. Nioh: Complete Edition'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i5 3550 işlemci

- 6 GB RAM

- 3 GB Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 280 ekran kartı

- DirectX 11

- 80 GB boş depolama alanı

- 16 bit stereo, 48 KHz sesleri oynatabilme yeterliliğine sahip ses kartı

- İnternet bağlantısı