Nitro Racers

Nitro Racers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28,608
  • DOSYA BOYUTU 44.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gamebra

Nitro Racers ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Nitro Racers yüksek hız ve aksiyonu birleştiren bir yarış oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Nitro Racers oyunculara bolca adrenalin sunmak üzere tasarlanmış bir oyun. Nitro Racers'da oyuncular çılgın bir yarış tecrübesine atılıyorlar. Bu yarış tecrübesinde son süratle yol alırken keskin virajları almaya ve rakiplerimizi geride bırakmaya çalışıyoruz. Bu işleri gerçekleştirebilmek için de reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Nitro Racers'daki yarışlarda herhangi bir kural yok. Yani rakipleriniz yarışlar sırasında sizi yoldan çıkarabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu nedenle siz de rakiplerinize karşılık vermeli, rakibinizden önce davranarak onları daha erken yoldan çıkarmalısınız.

Nitro Racers'daki yarışlarda nitro kullanımı büyük önem taşıyor. Çoğu zaman rakiplerinizi geçebilmek veya rakiplerinizin saldırısından kaçabilmek için nitronuzu köklemeniz gerekiyor. Oyun boyunca yarışları tamamlayarak puan kazanabiliyorsunuz ve bu puanları aracınızın motorunu geliştirmek için kullanabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içinde farklı yarış arabalarının kilidini de açabilmeniz mümkün.