Norton Utilities task killer

Norton Utilities task killer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 126
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Symantec Corp.

Norton Utilities task killer ile Android cihazınızın belleğini boşaltmanın yanında birçok yardımcı araca sahip olabilirsiniz

Norton Utilities task killer bellek temizleme yoluyla Android cihazınızın performansını arttırabilmenin yanında birçok kullanışlı aracı da beraberinde getiren bir araç kutusu uygulamasıdır.

Güvenlik yazılımları konusunda uzman olan Symantec firmasının Norton markasının güvenilirliğini arkasına alan yazılım sunduğu bellek temizleme aracı ile belleğinizi şişiren ve herhangi bir işlevi olmayan uygulamaları sonlandırabiliyorsunuz. Bu sayede diğer uygulamaların çalışabilmesi için daha çok boş RAM alanı oluşmaktadır ve bu da uygulamaların ve oyunların performansının düşmesini engellemektedir.

Norton Utilities task killer'ın önemli bir özelliği size çağrı, SMS ve internet kulanımının dökümünü verebilmesi ve aylık kotanızı aşmamanız için size otomatik bildiriler gönderebilmesidir. Bu sayede telefon faturanızdaki beklenmedik yükselişlerden korunabilirsiniz. Program Android cihazınızın performansıyla ilgili istatistiksel bilgileri de raporlayabilmektedir. İşlemci hızı, bellek kullanımı ve ağ bağlantısı durumu Norton Utilities task killer aracılığıyla öğrenilebiliyor.

Norton Utilities task killer'ın en önemli özelliklerinden biri uygulamaları hafıza kartına taşıma özelliğidir. Bu sayede yüklediğiniz uygulamaların telefonunuzun dahili hafızasını doldurup telefonunuzu yavaşlatmasının önüne geçebilir ve bu uygulamaları direkt olarak SD kartınıza taşıyabilirsiniz. Norton Utilities task killer ayrıca uygulama kaldırma özelliğiyle telefonunuzda yüklü uygulamaları tespit eder ve dilediğinizi kaldırmanıza imkan tanır. Eğer telefonunuzda boş depolama alanı olmamasından şikayetçiyseniz uygulamanın geçici dosya temizleme özelliğini kullanabilirsiniz.

Norton Utilities task killer Android cihazınızın yazılım versiyonunu, donanım detaylarını ve mobil ağ sağlayıcısını da listeleyebilmektedir.