Note List

Note List

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 109
  • DOSYA BOYUTU 1.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CubeActive

Note List, tüm notlarınızı tek bir uygulama ile yönetebilmenizi sağlayan ücretsiz ve etkileyici bir Android uygulamasıdır.

Note List, Android mobil cihazlarınız için mükemmel bir not yönetimi uygulamasıdır. Tüm notlarınızı tek bir uygulama ile hem oluşturup hem düzenleyip hemde yönetebilirsiniz.

Note List ile her an yeni notlar oluşturabilir, yapılacak listesi hazırlayabilir veya o an aklınıza gelen bir fikri yazarak untumamanızı sağlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm taslakları kolayca orhanize edebildiğiniz programın arayüzü gayet güzel ve kullanımı kolay.

Uygulamayı kullanarak, arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin doğum günleri not alarak unutmayabilir, akşamları eve gitmeden önce almanız gerekenlerin bir listesini önceden hazırlayarak almanız gereken herşeyi tam olarak alabilir veya önemli toplantı veya görüşmelerinizi kaydederek kaçırmamanızı sağlayabilirsiniz. Hayatımızın bir çok alanında yarcımcı olabilecek olan Note List uygulaması her Android cihazda mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi.

Hızlıca not oluşturabilmek için Android cihazınızın anasayfasına kısayol koyabilirsiniz. Böylece istediğiniz an kolayca not girişi yapabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz notları arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız ile birlikte düzenlediğiniz etkinliklerde kimsenin unutmaması için hemen bir not hazırlayarak ilgili kişilerle paylaşabilirsiniz. Hazırladığınız notları cihazınızın SD kartına yedekleyerek, cihazınızda bir problem oluşsa dahi kaybetmeyerek cihazınızın düzeldiğinde yada yenisini aldığınızda yedeklediğiniz dosyaları uygulama içerisine çıkartarak kullanarabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Note List uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Uygulamanın pro versiyonuna üye olarak uygulamayı reklamsız olarak kullanabilirken, farklı tür ve renklerde yazılar kullanarak eğlenceli notlar oluşturabilirsiniz.