NoteZilla 7

NoteZilla 7

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 6,271
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Conceptworld

Masaüstünüze hızlı notlar alabileceğiniz ve sizin için önemli olan herşeyin daha sonradan daha kolay hatırlanması için küçük notlarla süsleyebileceğiniz bir araç.

Masaüstünüze hızlı notlar, görevler ve işlerinizi size hatırlatıcak ilgi çekici yapışkan notlar hazırlamanıza yarayan NoteZilla 3M Post-It'ler gibi görünen kağıtlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Hazırladığınız bu notları websitelerine, dokümanlara, programlara veya diğer pencerelere yapıştırabiliyorsunuz.

Görüntünün karman çorman olduğunu ve masaüstünüzün çok dolduğunuzu düşündüğünüz zaman ise isterseniz bu notları sanal panolar oluşturup (klasör) bir araya toplayabiliyorsunuz. Aradığınız notları geri bulmakta NoteZilla ile gerçekten çok hızlı.
 

Hazırladığınız önemli notları isterseniz iş arkadaşlarınıza ağ üzerinden veya internet yoluyla paylaşabilirsiniz. Notları içerik, başlık veya projelere göre isteğiniz doğrultusunda taglayabiliyorsunuzda. Notlarınızı güvenlik altına almak için şifrede koyabildiğiniz bu programda yeni "Not Gezgini" ile notlarınızı kategorize edebilir, istekleriniz doğrultusunda ayarlayabilir ve daha elverişli şekilde inceleyebilirsiniz.

Notlarınızı herhangi bir PDA veya mobil cihazla eşlemede yapabiliyorsunuz. Programın diğer özellikleri arasında skin desteği, renk, transparanlık, gelişmiş text formatı, kısayol tuşları, dosya ataçlama, sürükle bırak ve herzaman üstte gibi seçenekler bulunuyor.