Notification Manager

Notification Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 259
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobiSystems

Notification Manager, Android mobil cihazlarınızın bildirim ayarlarını kendi istediğiniz şekilde düzenlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Notification Manager, Android telefon ve tabletlerinizin durum çubuğu üzerinden kişi ve bildirim işlemlerini kolayca düzenleme imkanı sunan başarılı bir bildirim yönetimi uygulaması.

Gelen bildirimlerinizi kategorize ederek kontrol altına alma fırsatı sunan uygulama, özellikle çok fazla bildirim alan kullanıcılar için ideal bir Android uygulaması. Fakat bu uygulamadan önce yapabileceğiniz bir kaç işlem bulunuyor. Eğer çok fazla sayıda gelen bildirimden rahatsızsanız ve gelmesini istemiyorsanız yapabilecekleriniz arasında uygulamayı silmek ve uygulama içerisinden bildirim alma seçeneğinizi kapatmak bulunuyor. Eğer uygulamayı kullanmanız gerekiyorsa fakat bildirimleri görmek istemiyorsanız, uygulamanın kendi ayarlarından bildirimleri kapatabiliyorsunuz. Böylece gereksiz yere çok fazla bildirim görmemiş olursunuz.

En çok görüştüğünüz kişileri seçerek favorilre ekledikten sonra onlara özel mesaj ya da arama bildirimleri almanızı sağlayan uygulama son derece basit olmasına rağmen, Android kullanıcılarının farklı bir mobil cihaz kullanım deneyimi yaşamasını sağlıyor.

İstemediğiniz kişiler ya da uygulamalardan gelecek olan bildirimleri bir kaç saniye içerisinde kapatabildiğiniz Notification Manager, kısaca bildirimler ile ilgili yapmak istediğiniz tüm düzenleme ayarlarını size sunuyor.

Bildirimleri kişi ve uygulamabazında gruplayarak favori kişiler, bildirimleri saklanacak kişiler, filtrelenmemeiş uygulamalar ve bildirimleri saklanacak uygulamalar olarak ayırabiliyorsunuz.

Çok fazla bildirim görmekten sıkıldıysanız Notification Manager uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirip, kendinize özel bildirim ayarlarınızı düzenlemenizi öneririm.