notifyier

notifyier

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cryptick Labs

notifyier ile bildirimlerinizi sesli hale getirebilirsiniz

notifyier mobil cihazınızdaki bildirimleri sesli hale gönüştüren bir sesli bildirim uygulaması. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz notifyier uygulaması temel olarak text to speech yöntemini kullanarak Android cihazınıza gelen bildirimleri size sesli olarak okuyor. Aracımızda yolculuk ederken, bilgisayar başında meşgulken veya ellerimiz doluyken Android cihazımız üzerindeki bildirimleri ellerimizi kullanamadığımız için göremiyoruz. İşte bu durumlarda notifyier'ın bize büyük yardımı dokunuyor.

notifyier ile hangi uygulamaların bildirimlerinin seslendirileceğini seçebiliyorsunuz. Örnek olarak; WhatsApp bildirimlerinizin okunmasını sağlayabiliyorsunuz. Birisi size bir WhatsApp mesajı gönderdiğinde size WhatsApp mesajı aldığınız, kaç adet okunmayan mesajınız olduğıunuz söyleniyor. Ayrıca mesajda ne yazdığı da seslendiriliyor.

notifyier'ı kullanmaya başlamak için öncelikle uygulamayı açtıktan sonra uygulama içinden ayarlar menüsünü açarak Launch Settings kısmını açmanız ve notifyier'a bildirim erişimi vermeniz gerekiyor. İkinci olarak Speech Settings bölümünden tercih edilen text to speech motorunu ve bu motorun dilini belirlemeniz gerekiyor. İşlem tamamlanmdıktan sonra Speech Settings ayarlarını yenileyerek notifyier'ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

notifyier'ı dilerseniz hoparlörlerinizle, dilerseniz kulaklıklarınızla kullanabilirsiniz. Ekran aktif olduğunda veya medya oynatıcı açık olduğunda notifyier'ın bildirim vermesini engelleyebilir, telefon sessiz moddayken sadece notifyier'ın bildirim vermesini sağlayabilirsiniz. Uygulama içerisinde daha farklı kullanım seçenekleri de bulunmakta.