O&O UnErase

O&O UnErase

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 11,826
  • DOSYA BOYUTU 5.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici O&O Software

Kaybolan veya yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınıza yeniden hayat vermek için kullanabileceğiniz profesyonel bir çözüm aracı O&O UnErase.

Windows Geri Dönüşüm Kutusu'nu bir anlık dikkatsizlik sonucu boşalttınız ve geri almak istediğiniz dosyaları kaybettiyseniz ya da önemli sistem dosyalarından biri kullandığınız ince ayar yazılımı tarafından silindiyse O&O UnErase yazılımından yardım alabilirsiniz. Söz konusu veri kurtarma aracı yerel disklerinizdeki, USB belleğinizdeki ve dijital fotoğraf makinenizdeki silinen dosyaları tek tıklamayla kurtarabiliyor.

Ayrıca tüm Windows sürümleri altında çalışabilen bir veri kurtarma araçlarıı olan O&O UnErase kaybolan dosyaları bulmanız için size farklı arama seçenekleri sunuyor. Dosyanın önceden yer aldığı klasörü ziyaret edebileceğiniz gibi dosya adı, dosya boyutu ve tarih gibi filtrelerle de arama yapabilirsiniz.

UnErase silinen tüm dosyaları sorunsuz olarak geri getirebiliyor. Ancak uzun süre önce kaybettiğiniz dosyalarda yer aldıkları sektörlerin üzerine başka veriler yazılmışsa sorun yaşanabiliyor. Bu yazılım ve benzer diğer işlevsel geri getirme araçları için de doğal bir sınır. Dolayısıyla herhangi bir dosyayı yanlışlıkla sildiğinizde en kısa sürede harekete geçmelisiniz. Bu araçla söz konusu dosyaları yüzde yüze varan başarı yüzdesiyle kurtarabilirsiniz.