OBS Ticari Paket 2015

OBS Ticari Paket 2015

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,790
  • DOSYA BOYUTU 0.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hamit Okumuş

OBS Ticari Paket, firmanızın cari hesap, fatura irsaliye, çek, senet ve adres işlemlerini yapmanızı kolaylaştıracak olan kullanışlı ve ücretsiz bir muhasebe programıdır.

OBS Ticari Paket, Windows tabanlı ve MSSQL Server 2012 Express veri tabanlı bir ticari muhasebe programıdır. Programı ister lokal olarak isterseniz de uzak bağlantı üzerinden kullanabilirsiniz.

Firmanızın hesaplarını kolaylıkla takip edebileceğiniz, müşteri cari hesabı, çek-senet, fatura-irsaliye-stok, döviz kurları, adres modüllerini içeren ve kullanışlı bir arayüze sahip olan programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Detaylı raporlama özelliklerini kullanarak raporlar alarak isterseniz PDF, Word ve Excel formatında kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca bu dosyalarınızı E-posta ile gönderme seçeneği de mevcuttur.

Firmanızda yapacağınız işlemlerin bir çoğunu kolayca ve kısa zamanda gerçekleştirmenizi sağlayan OBC Ticari Paket programını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Firmanızın ihtiyaçlarına göre geliştirici ile iletişime geçerek programa  ek özellikler ve farklı modüller ekletebilirsiniz.