Odatv Mobil

Odatv Mobil

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 657
  • DOSYA BOYUTU 2.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Odatv

Odatv Mobil uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan en son haberleri okumaya başlayabilirsiniz.

Odatv Mobil uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinden haberlere en kolay şekilde ulaşmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz haber uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kolay kullanımı hem de en son haberlere anında ulaşma imkanı sunması sayesinde kullanırken herhangi bir özel bilgi gerektirmeyen ve sorunsuzca çalışabilen uygulama, yeni bir haber okuma kaynağı arayanların ilgisini çekmekte başarılı olacaktır.

Uygulamanın ana sayfasında günün en popüler ve dikkat çekici manşetlerini görüntülemek mümkün oluyor ve böylece en son flaş haberleri kaçırmadan haberlere göz atabiliyorsunuz. Fakat bu tip genel haber içeriklerinden hoşlanmayanlar için hazırlanmış olan yan menü de yine kullanıcıların hizmetine sunulmuş.

Açılan yan menü içerisinde hem farklı kategorilerin bağlantılarına ulaşabiliyor, hem de kullanıcıların en çok okudukları veya yorumladıkları haberlerin bir listesini görebiliyorsunuz. Bu sayede Odatv'nin sunduğu önceliklerden bağımsız olarak kullanıcıların tercihlerine göre haberler okumak ve gelişmelere hakim olmak da mümkün hale geliyor.

Arama butonu ve uygulama içerisinde yer alan video izleme olanakları da yine dikkat çekenler arasında yer alıyor. Böylece manuel kelime aramaları ve ayrıca haberlere dair videolar da kolayca erişilebilir hale geliyorlar. Ancak uygulamanın doğru bir şekilde son haberleri sunabilmek için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyduğu unutulmamalı.

Video izleme esnasında kotanızın dolmasını istemiyorsanız Wi-Fi ağlardan internete bağlıyken bu bölümü açmayı unutmayın.