Offline dictionaries

Offline dictionaries

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 191
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eric PEIFFER

Offline dictionaries, herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan farklı sözlükler kullanmanızı sağlayan yararlı bir Android sözlük uygulaması.

Offline dictionaries, Android kullanıcılarının internet bağlantısına ihtiyaç duymadan farklı sözlükler arayarak bulmasını ve kullanmasını sağlayan bir offline sözlük uygulaması. Uçakta, yolculuklarda veya internet bağlantınızın olmadı herhangi bir yerde çok fazla işinize yarayabilecek uygulama, sözlük uygulamaları kategorisinde en çok indirilen Android uygulamalarından bir tanesi.

Uygulamayı kullanırken istediğiniz sözlükleri cihazınızın SD kartına indiriyorsunuz. SD kartı desteği yoksa cihazınızın kendi hafızasına indirmek de mümkün. Daha sonra ise sözlüğü açarak istediğiniz kelimeleri aratıp çevirilerini görebiliyorsunuz.

Eğer sahip olduğunuz Android cihazın okuma desteği bulunuyorsa, sözlük ile çevirilen kelimeleri sesli olarak da dinlemek mümkün.

50'den fazla farklı dil için sözlük barındıran uygulama, özellikle sürekli yurt dışı seyahati ya da farklı yabancı dillere merakı olanlar için ideal bir uygulama. Offline dictionaries uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz fakat gelir elde etmek için reklam gösterimleri bulunuyor. Pro versiyona geçerek reklamlardan da kurtulabilirsiniz.