Offroad Legends

Offroad Legends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 208
  • DOSYA BOYUTU 93.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dogbyte Games Kft.

Offroad Legends ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil yarış oyunudur

Offroad Legends eğer düz pistlerde parlak boyalara sahip spor arabalarla yarışmaktan sıkıldıysanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Offroad Legends'de sıradan araba yarışı oyunlarından farklı olarak araziye çıkıyoruz ve zaman karşı yarışmanın yanında yarıştığımız pistin üzerindeki engellerle de mücadele ediyoruz. Heyecan dolu bir oynanışa sahip olan Offroad Legends off road araçları seviyorsanız sizin için bağımlılık yapacak bir oyun.

Offroad Legends'da kullanılan fizik motoru sayesinde rampalardan uçabiliyor, derin kanyonların üzerinden süzülebiliyoruz. Bunun yanında havada taklalar atabiliyoruz ve akrobatik hareketler gerçekleştirdikçe nitro biriktirerek hız limitlerini zorlayabiliyoruz. Oyunda kullanabileceğimiz araçlar 4 farklı kategori altında toplanmış. Klasik 4x4 jiplerin yanında minbüsler ve kamyonlar gibi çeşitli seçeneklere sahibiz.

Offroad Legends yüksek grafik kalitesine sahip olan bir oyun. 3 farklı oyun modunun yer aldığı Offroad Legends denedikten sonra hoşunuza gidecek bir yapım.