Offroad Outlaws APK

Offroad Outlaws APK

kullanıcı

Offroad Outlaws APK, açık dünya haritalarda diğer oyuncularla online yarıştığınız Android yarış oyunu.

Offroad Outlaws APK Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olarak dikkat çekiyor. Aksiyon dolu sahneleriyle karşımıza çıkan oyunda harika bir offroad yarış deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Offroad Outlaws APK İndir

Gerçek zamanlı bir şekilde oynanan oyunda arkadaşlarınızla birlikte offroad deneyimi yaşıyorsunuz. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda harika arabaları kontrol edebiliyorsunuz. Arabalarınızı güçlendirip daha hızlı bir hale getirebileceğiniz oyunda gerçek bir araba kontrol ediyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Farklı kontrol mekanizmalarını da kullanabileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Rakiplerinizin üstesinden gelmeniz gereken oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Farklı haritalarda da mücadele edebileceğiniz oyunu mutlaka denemelisiniz. Yarış oyunu sevenlerin mutlaka denemesi gereken Offroad Outlaws'ı sakın kaçırmayın.

  • Çok oyunculu (Multiplayer): Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla parkurları keşfedin ya da bayrağı ele geçirme modunda savaşın. Dağlarda, kayalık yollarda veya nehirlerde arkadaşlarınızla yarışın.
  • Kontrol: Donanımınızı istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Şasi ayarı (sertlik, sönümleme, hareket vb.) üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Aracınızı eğme, ok, direksiyon kontrollerinden biriyle sürebilirsiniz.
  • Sürün: Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç açık dünya haritasında aracınızı zorlu kayalık yollarda yavaş sürebilir veya çölün düz kumları üzerinde hızlı kullanabilirsiniz. Aracınızın dayanıklılığını test etmek için kullanabileceğiniz rampaların olduğu parkta oynayın veya kayalık parkta sürüş becerilerinizi test edin.

Offroad Outlaws oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.