OkeyNet+ v1.1

OkeyNet+ v1.1

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54,744
  • DOSYA BOYUTU 0.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Böcek Yazılım

Bildiğiniz Okey+ programının ağ üzerinde birden fazla kişiye oynanabilen hali olan OkeyNet+ ile artık yalnızca bilgisayara karşı değil arkadaşlarınıza karşı da oynayabileceksiniz.

Üreticinin Açıklaması:


Bildiğiniz Okey+ programının ağ üzerinde birden fazla kişiye oynanabilen hali olan OkeyNet+ ile artık yalnızca bilgisayara karşı değil arkadaşlarınıza karşı da oynayabileceksiniz. Bu program ile okey'e dördüncü aramanıza da gerek yok. İsterseniz tek başınıza, isterseniz 2,3 ya da 4 kişi olarak oynayabilirsiniz. Oyunun en güzel özelliklerinden birisi eksik oyuncuların yerine programın otomatik olarak Robot oyuncu ataması ve oyunun devam etmesidir. Hatta oyun sırasında oyundan çıkan veya hattan düşen oyuncu(lar) yerine yine otomatik olarak Robot(lar) devreye girmekte ve oyun kesintiye uğramadan devam etmektedir. Üstelik yine ücretsiz ve kısıtlamasız.

Lisans ve Kullanım

- OkeyNet+ v1.1 programı ‘Freeware'dir

- Programı indirmek, kullanmak, ücretsiz olması kaydıyla kopyalamak ve dağıtmak serbesttir.

- Program için herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktır.

- Yasadışı ya da porno içerik barındıran web sitelerine programın linkinin konulması yasaktır.

Programın Özellikleri

- Sistem gereksinimi :

o Çalışan bir bilgisayar

o Windows® 98/Me/2000/XP

o En az 800İ—600 ekran çözünürlüğü

- OkeyNet+ programı Okey+ programının bütün özelliklerini içermektedir ve multiplayer oynanma, anında mesajlaşma özelliği bulunmaktadır.

- Programın ilk sürümü olduğu için bazı hatalar ya da eksiklikler ortaya çıkabilir. Bunların bildirilmesi programın gelişmesine ve daha iyi oynanabilir hale gelmesine yardımcı olacaktır.

- Oyunu Internet ya da lokal ağ üzerinden oynayabilirsiniz.

- Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi 2,3 ya da 4 kişi olarak ta oynayabilirsiniz. Eksik oyuncuların yerine programın koyduğu Robotlar geçmektedir ve bu robotları yenmek hiç te kolay değildir.

- Oyun sırasında hattan düşen ya da oyundan çıkan birisi olduğunda yine Robotlar devreye girmekte ve oyun devam etmektedir.

- Programda MSN Messenger benzeri bir anında mesajlaşma özelliği de bulunmaktadır. Dilerseniz mesajlarınıza duygularınızı ifade eden küçük resimcikler de ekleyebilirsiniz.

- Programın kullanımı ile ilgili ayrıntılı bir yardım sistemi mevcuttur.