OkeyOnline

OkeyOnline

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,683
  • DOSYA BOYUTU 18.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adalat Nasibov

OkeyOnline, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz klasik bir okey oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz iPhone ve tabletiniz iPad üzerinde oynayabileceğiniz çevrimiçi klasik bir okey oyunu olan OkeyOnline ile gerçek rakiplere karşı şansınızı denemeye ne dersiniz?

Bilgisayara karşı oynadığınız okey oyunlarından sıkıldıysanız ve kendinize gerçek rakipler arıyorsanız size ilaç gibi gelecek bir oyun olan OkeyOnline üzerinden birçok rakibinizle karşı karşıya gelebilir ve kimin daha iyi olduğunu onlara gösterebilirsiniz.

Kural olarak klasik okey oyunundan herhangi bir farkı olmayan OkeyOnline üzerinde açtığınız her el 2 puan alırsınız ve almış olduğunuz bu puanlar sizin hesabınıza yazılır. Eğer okey vurursanız veya çifte biterseniz bu durumda puan hanenize 4 puan yazılmış olur.

Oyun içerisinde kendi masanızı oluşturma veya masa seçme gibi bir seçenek bulunmamaktadır. Bunun yerine oyuna doğrudan giriş yaparsınız ve masanızda yeterli sayıda oyuncu yoksa diğer oyuncular gelene kadar sanal zekayla oynamaya başlarsınız. Her yeni rakip geldiğinde bir sanal zeka oyundan çıkar ve masa dolduğu zaman yeni bir masa daha açılır.

Okey oynamaktan keyif alıyorsanız ve gerçek rakiplere karşı okey oynamak daha çok hoşunuza gidiyorsa, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz çevrimiçi okey oyunu OkeyOnline'ı denemenizi öneririm.