Olev

Olev

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OLEV

Olev, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir araba çağırma uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Bulunduğunuz konuma araba çağırmanızı ve gideceğiniz yere güvenli şekide ulaşmanız için hizmet veren bir uygulama olan Olev'i Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Uber benzeri bir uygulama olan Olev'i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tek tuş ile araba çağırmanızı sağlayan bir uygulama olan Olev, kolay bir şekilde araba çağırmanızı ve yolculuklarınızı güven içerisinde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Haritadan olduğunuz yere ya da belirlediğiniz başka bir yere araba çağırabilir ve çağrınıza gelecek olan aracın tüm bilgileriniz görebilirsiniz. Yol tarifi etmeden özel arabanız gibi kullanabileceğiniz araçlarda güvenli yolculuk yapabilir ve gideceğiniz yere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yolculuk ücretini ise uygulama üzerinden kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Ayrıca yolculuk sonunda yaşadığınız deneyimi paunlayıp diğer kullanıcıların fikir edinmesine yardımcı olabilirsiiniz. Uygun fiyatları, güvenli yolcuğu ve yüksek kullanıcı memnuniyetiyle Olev sizleri bekliyor.

Olev uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.