One Click Root

One Click Root

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35,185
  • DOSYA BOYUTU 3.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici One Click Root

One Click Root programı sayesinde Android cihazınızı bir kaç dakika içerisinde rootlayabilirsiniz.

One Click Root programı, Android telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarını bilgisayarlarını kullanarak kolayca root edebilmeleri yani yönetici yetkilerini alabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Hem kolay kullanımı ve hızlı yapısı, hem de sorunsuz bir şekilde çalışması sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

Program sayesinde tek yapmanız gereken mobil cihazınızı kablosuyla birlikte bilgisayarınıza bağlamak ve daha sonra ekranda çıkacak olan yönergeleri takip etmek. Bu yönergeler sayesinde adım adım hangi işlemleri tamamlamanız gerektiğini öğrenebiliyor, daha sonra sorunsuzca root işleminin gerçekleşmesi için bekleyebiliyorsunuz.

Cihazınızda herhangi bir sorun ortaya çıkması halinde yeniden rootsuz haline döndürmek ve böylece standart şekilde kullanmak da mümkün hale geliyor. Ancak root işlemi sırasında bağlantının kopması, elektrik kesintileri gibi hallerde cihazınızın yazılımının kullanılamaz hale gelmesi ihtimali var ve bu nedenle hem telefonunuzun hem de bilgisayarınızın şarj durumunun tam olduğundan emin olmayı unutmamalısınız.

Bazı mobil cihaz üreticilerinin cihazların tam kapasiteyle kullanılmasını önleyebilecek değişikliklerde bulunmaları ve root işleminin ardından tüm kilitli özelliklerin açılabilmesi sayesinde One Click Root Android cihazınızın genel kullanımına dair katkılarda da bulunacaktır.

Eğer telefon ve tabletinizde yönetici yetkilerini en kolay yoldan almak istiyorsanız denemeden geçmeyin. Fakat root işleminin garantiyi bozacağını da unutmayını derim.