One Touch Battery Saver

One Touch Battery Saver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,844
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TACOTY APP

One Touch Battery Saver ile tek dokunuşla batarya ömrünüzü uzatabilirsiniz

One Touch Battery Saver kullanıcılara batarya ömnrü uzatma için pratik bir çözüm sunan bir mobil pil ömrü uzatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan One Touch Battery Saver eğer Android cihazınızın pilinin uzun süre dayanmamasından şikayetçiyseniz oldukça işinize yarayabilecek bir uygulama. Genel olarak Android cihazların pilleri 1 gün civarında kullanım sunmaktadır. Eğer Android cihazınızda sıkça oyun oynuyor, video izliyor ve uygulamaları kullanıyorsanız bu pil ömrü daha da kısalmaktadır.

Android cihazınızın pil ömrünü daha da uzatabilmek için genel olarak telefonun ekran parlaklığını kısıyor ve WiFi, 3G/4G veya Bluetooth gibi bazı özelliklerini kapatıyoruz. Bu ayarları tek tek yapmak ise zahmet verici olabiliyor. İşte One Touch Battery Saver sayesinde belirleyeceğiniz ayarlarını hepsini aynı anda tek dokunuşla kapatabiliyorsunuz.

One Touch Battery Saver WiFi, Bluetooth, GPS, ses, senkronizasyon özelliklerini tek dokunuşla kapatabiliyor ve ekran parlaklığınızı kısabiliyor. Kullanıcılar hangi özelliklerin kapatılacağını da kendileri belirleyebiliyorlar. One Touch Battery Saver kullanıcılara ana ekranda batarya göstergesi sunmakta ve tek dokunuşla pil ömrünü uzatmanıza imkan veren widgetları ana ekrana ekleyebilmekte.