Online Ses Dönüştürücü

Online Ses Dönüştürücü

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,703
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 123apps.com

Online Ses Dönüştürücü ile programsız olarak ses dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Online Ses Dönüştürücü kullanıcılara programsız ses dönüştürme konusunda yardımcı olan, bunun yanında videolardan ses alma, iPhone zil sesi yapma ve toplu dönüştürme gibi kullanışlı özelliklere de sahip olan ve internet tarayıcınız üzerinden tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ses dönüştürme servisidir.
Bilgisayarımızda depoladığımız ses dosyalarını farklı formatlara dönüştürmemiz gerekebiliyor. Mobil cihazlarımızla uyumlu ses dosyaları yaratmak gibi senaryolarda çoğu zaman bu iş için geliştirilmiş bir program tercih ediyoruz. Ücretsiz bir ses dönüştürme programı bulmak ise hem zor olabiliyor, hem de bu tür programlar kullanım kolaylığı açısından her kullanıcıya hitap etmeyebiliyor. İşte Online Ses Dönüştürücü bu konudaki bütün sıkıntılarınıza çözebilecek bir servis.
Online Ses Dönüştürücü 3 adımda ses dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürebiliyor, iPhone zil sesi yaratabiliyor veya videolarınızdaki sesleri farklı bir ses dosyası olarak kaydedebiliyorsunuz. Servis toplu dönüştürme özelliği ile birden fazla ses dosyasını aynı anda dönüştürebilmekte ve zamandan kazanmanıza yardımcı olmakta.
Online Ses Dönüştürücü dönüştürme işlemleri sırasında kullanıcılara ses kalitesini ayarlama imkanı da veriyor. Ayrıca MP3, OGG ve FLAC dosyaları için etiket desteği de servisle birlikte kullanıcılara sunuluyor.
ARTILAR

Etiket desteği

Toplu Dönüştürme

Videolardan ses alma

Program kurulumuyla uğraşmadan ses dönüştürebilme

Geniş format desteği

Tamamen ücretsiz

EKSİLER