Ontrava

Ontrava

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ontrava

Ontrava, Android cihazlarınızda iş ve yaşam haberlerini takip edebileceğiniz bir haber okuma uygulamasıdır.

Ontrava, akıllı cihazlarınızdan iş ve yaşam haberini takip etmenize yarayan harika bir haber okuma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, en fazla 3 dakikanızı ayırarak merak ettiklerinizi öğrenebilir, günün en önemli gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Daha önce iOS için Ontrava uygulamasının incelemesini sizlerle paylaşmıştık. O platformdaki uygulama o kadar çok beğenildi ki, kısa süre içerisinde App Store'da en çok beğenilen uygulamalar arasına girdi. Şimdi ise Android platformu için resmi Ontrava uygulamasını görüyoruz. En fazla 3 dakikada okunabilen iş ve yaşam haberlerini okuyabileceğiniz bu uygulama, haber okumaya yönelik yapılan çalışmaların en sade ve en iyilerinden biri diyebilirim. Haberleri hızlıca okuyabilir, gün içerisinde çıkan en önemli haberler hakkında bildirim alabilir ve günün öne çıkan başlıklarını akşam saatlerinde "Ontrava Kahveniz" bölümünden takip edebilirsiniz. 

Son derece başarılı bir girişim olan Ontrava'nın Android sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Sürekli kendini geliştiren bir ekibin elinden çıkan bu uygulamayı denemenizi kesinlikle öneririm.

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.