Open Mic+ for Google Now

Open Mic+ for Google Now

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,257
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RSen

Android cihazınızdaki Google Now uygulamasını ses veya el hareketleri ile aktifleştirmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Google Now servisinin Moto X cihazında farklı bir yapıya büründüğü gerçek. Diğer cihazlarda Google Now'dan faydalanabilmek için ekrana dokunmamız gerekiyor ancak Moto X kullanıcıları direkt olarak telefonlarına "Okay Google" diye seslenerek yahut telefonun önünde el sallayarak Google Now komutları vermeye başlayabiliyorlar.

Bu özelliğin diğer cihazlardan aktif olmaması nedeniyle hazırlanan Open Mic+ uygulaması, böylece Google Now'ı aynı komut ve hareketlerle aktif hale geçirebilmeniz için kullanılıyor ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Arkaplanda çalışan uygulama telefonunuzla bir bütün haline geliyor ve sizin sesli komutunuz ile Google Now'ı açmak için bekliyor.

Aynı zamanda içerisinde bir zamanlayıcı bulunduran uygulama, böylece telefonunuzdaki bazı işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabiliyor. Çevrimdışı ses tanıma teknolojisi kullanması nedeniyle herhangi bir şekilde internet kotanızı da tüketmiyor. Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz Open Mic+ uygulamasının içerisinde de bir reklam yer almıyor ve uygulama içi satın alma gibi para tuzakları da yok.