OrangeSun Diary

OrangeSun Diary

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,305
  • DOSYA BOYUTU 0.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Josiah Bookman

Bilgisayarınızda günlük tutmak için OrangeSun Diary programından faydalanabilir ve günlükleri şifre ile koruyabilirsiniz.

Bilgisayarınızda günlük tutmanız için hazırlanmış olan OrangeSun Diary programını indirdiğinizde nelerle karşılaşabileceğinizi ve programa neden ihtiyaç duyabileceğinize dilerseniz biraz değinelim. Her ne kadar son yıllarda gerek kapalı gerekse de herkese açık bloglar sayesinde günlük tutmak oldukça popüler hale gelmiş olsa da bu blogların internette yer almaları hem veri kayıplarına, hem de internet bağlantısının olmadığı durumlarda günlüklere erişememeye sebep olabiliyor.

OrangeSun Diary programı internete olan bu ihtiyacı ortadan kaldırmanın yanında organize halde bir günlük tutmanıza da yardımcı oluyor. Tamamen bilgisayarınızdaki depolama aygıtlarına kaydedilen günlükleriniz program sayesinde şifre ile de korunuyor ve böylece istemediğiniz kişilerin yazdıklarınıza erişebilmeleri engelleniyor.

Ayrıca içerisinde bir arama çubuğu, yazı formatlama araçları ve tarihlere göre arama seçenekleri gibi oldukça gelişmiş, işinizi kolaylaştırabilecek araçlar da yer alıyor. Bilgisayarda dijital olarak günlük tutma konusunda beklentilerinizi bu program ile karşılayabilirsiniz.