Random Number Generator

Random Number Generator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,229
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Random Number Generator, belirlediğiniz aralıkta rastgele rakamlar seçebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Random Number Generator, kendi belirleyeceğiniz sayı aralığında istediğiniz sayıda rastgele rakam seçmenize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

İsterseniz belirli bir sayı aralığında yer alan rakamları programa seçtirebileceğiniz gibi, isterseniz de sürekli olarak sayıların karışık bir şekilde ilerlediği listede dur tuşuna basarak kendi seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Kullanması oldukça kolay ve eğlenceli olan program, herhangi bir kurulum işlemi gerektirmez ve bu sayede programı bir flash bellek yardımıyla istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

Özellikle sayısal loto veya süper loto gibi şans oyunlarını oynarken kullanabileceğiniz programı aynı zamanda çekilişler sırasında da kullanabilirsiniz. Kullanım alanları tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış olan Random Number Generator, rastgele rakamlar seçmek için oldukça ideal bir program.

Rastgele rakamlar seçebileceğiniz ücretsiz ve taşınabilir bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Random Number Generator'ı mutlaka denemelisiniz.