Orfox: Tor Browser for Android

Orfox: Tor Browser for Android

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,016
  • DOSYA BOYUTU 29.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Tor Project

Orfox: Tor Browser for Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenli internet tarayıcısıdır

Orfox: Tor Browser for Android halen geliştirilmekte olan ve kullanıcıların internet üzerindeki güvenliklerini korumayı amaçlayan bir güvenli internet tarayıcısı olarak tanımlanabilir. Uygulama beta sürecinde olduğu için çevrimiçi güvenliğinizi iyi bir şekilde korumak için tek çözüm olarak tercih etmemenizi tavsiye etmiyoruz.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir internet tarayıcısı olan Orfox: Tor Browser for Android temel olarak bilgisayarlarda çevrimiçi güvenlik için kullanılan Tor Browser ile aynı kaynak kodunu taşıyor. Tor Browser da aslında altyapısında Firefox internet tarayıcısı olan ve internet üzerindeki veri trafiğinizi kendi ağına taşıyarak güvence altına alan bir internet tarayıcısı. Orfox: Tor Browser for Android ile Tor Browser'ın nimetleri mobil cihazlarımıza taşınıyor.

Orfox: Tor Browser for Android, internet üzerinde yaptığınız bilgi alışverişlerinin, aramaların, internet alışkanlıklarınızın izlenmesini engelliyor. Tarayıcı bu işi veri trafiğinizi Tor'un sunucularına taşıyarak yapıyor. Tor sunucuları üzerinde bir veri farklı sunucular arasında geçiş yapıyor. Yani bir verinin takip edilmesi için izinin sürülmesi neredeyse imkansız hale geliyor. Bu sayede kişisel bilgi güvenliğiniz de sağlanıyor.