OrgFinances

OrgFinances

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 964
  • DOSYA BOYUTU 16.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Binary House Software

OrgFinances küçük işletmelerin finans işlemleri ve aile bütçesi planlaması konusunda çözüm sunan başarılı bir yazılımdır.

OrgFinances tek başına iş yapan tüccarlar, ev kullanıcıları, küçük işletmeler ve kuruluşlar için geliştirilen kolay kullanımlı ve kullanışlı bir muhasebe programıdır. Sade ve şık arayüzü sayesinde her seviyeden kullanıcı programı rahatlıkla kullanarak kendi finansal düzenlemelerini yapabilir.

Program herhangi bir gün ya da bir süre için açık istatistikleri görüntülemenize olanak tanır ve isterseniz bu verileri şifreleyerek korumanıza izin verir. Gelir ve giderlerinizi işleyeceğiniz bu basit uygulama sayesinde bütçenizi kolayca takip ederek, gerekli olmadığını düşündüğünüz giderleri kısarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Sınırsız sayıda özelleştirilebilir kategori altında hesaplarınızın etkin bir şekilde organize edilmesine olanak sağlayan OrgFinances ile oluşturduğunuz rapoları istediğiniz zaman HTML, XML, Excel veya PDF formatlarında çıktısını alabilirsiniz.

OrgFinances aynı zamanda tek bir yerde birden fazla bütçenin de yönetilmesine izin vermektedir. Bir yandan aile bütçenizi hesaplarken bir yandan da iş yerinize ait bütçenizi hesaplayabilirsiniz.

İçerisinde takvim ve hatırlatma aracı gibi ekstra özellikleri de bulunduran OrgFinances, gerçekten başarılı bir muhasebe ve finans programıdır.