Orion File Recovery Software

Orion File Recovery Software

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,546
  • DOSYA BOYUTU 0.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCH Software

Orion File Recovery Software ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

Eğer kazara sildiğiniz resimlerinizi, videolarınızı ya da diğer dosyalarınızı geri getirmek istiyorsanız ve ücretsiz bir çözüm arıyorsanız Orion File Recovery Software yardımınıza koşacak bir silinen dosyaları geri getirme programıdır.

Orion File Recovery Software herhangi bir depolama biriminden silinen dosyaları kurtarma işlemi yapabilmektedir. Yani hafıza kartından resim kurtarma, hafıza kartından video kurtarma, USB bellekte silinen dosyaları geri getirme, harici diskte silinen dosyaları geri getirme Orion File Recovery Software'ın yapabileceği işlemler arasındadır.

Orion File Recovery Software temiz bir arayüze ve kolay bir kullanıma sahiptir. Sihirbaz şeklindeki arayüz sayesinde silinen dosyaları geri yükleme işlemini küçük adımlar sonunda gerçekleştirebilirsiniz. Program size hangi diskten hangi tür dosyalar kurtaracağınızı, hangi isimdeki dosyaları kurtaracağınızı, hangi klasörü tarayacağınızı danışmaktadır. Bu kriterleri belirlemek istemezseniz tüm klasörleri ve dosyaları herhangi bir depolama birimi üzerinde de tarayabilirsiniz.

Orion File Recovery Software genel olarak kolay kullanım sunan ve ücretsiz olmasıyla öne çıkan bir dosya kurtarma programıdır.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı ayarlarınızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılım yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışabilmesi için bu yazılımları yüklemenize gerek yoktur.