OTTTD

OTTTD

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • DOSYA BOYUTU 66.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SMG Studio

OTTTD başarılı bir kule savunma oyunudur

OTTTD oyun severlere gerçek zamanlı strateji ve rol yapma oyunu gibi farklı oyun türlerini bir arada sunan oldukça eğlenceli bir kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan OTTTD kendine has görsel yapısı ve mizah anlayışıyla benzerlerinden ayrılan bir kule savunma oyunu. Oyunda üzerimize akın akın saldıran düşmanlarımıza karşı savunma kulelerimizi kuruyoruz ve düşmanları düşürdükçe bu kulelerimizi geliştirerek daha güçlü düşmanlara karşı koyabiliyoruz. Oyunda ilginç savunma kuleleri bizleri bekliyor ve bu kuleleri üzerimize saldıran yaratıklara karşı kullanabiliyoruz.

OTTTD sadece kulelerimizi stratejik olarak yerleştirmek ve geliştirmekten ibaret değil.Bu işlerin yanında kendi kahramanlarımızı düşman karşısında kullanabiliyoruz. Özel yeteneklerimize sahip kahramanlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün. Kahramanlarımızın silahları ve kullandıkları zırhları değiştirmemiz için bize birçok farklı seçenek sunuluyor. Oyun bu sayede derin rol yapma öğelerine sahip oluyor.

OTTTD'de heyecan dolu bölü sonu canavarı savaşları da bizleri beklemekte. Oyunun grafikleri kendine has tarzıyla öne çıkıyor ve yüksek kaliteye sahip. Eğer eğlenceli ve zengin bir içeriğe sahip bir kule savunma oyunu arıyorsanız OTTTD'yi tavsiye ediyoruz.