Outwitters

Outwitters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 82
  • DOSYA BOYUTU 347.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici One Man Left

Outwitters, arkadaşlarınız yada diğer online oyuncular ile savaşa girerek kazanmaya çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir Android strateji oyunu.

Outwitters, strateji oyunu severler için geliştirilen sıra tabanlı bir Android akıl oyunu. Oyunda yapacağınız hamleler başarınızın en büyük mimarları oluyor. Bu nedenle bir hamle yapmadan 2 kere düşünmenizi öneririm.

Rakiplerinizin merkezini yok etmeye çalışacağınız oyunda, kendi yetenek seviyenize göre rakipler ile eşleşmeniz oldukça güzel. Diğer oyunlardan bildiğiniz MMR diye geçen sistem bu oyunda da bulunuyor. Bunun dışında arkadaşlarınız ile de karşılıklı savaşabiliyorsunuz.

Oyunda 4 farklı yarış bulunuyor ve her bir yarışın kendine özel karakterleri ve dövüşleri bulunuyor. Dilediğiniz savaşaı seçerek her defasında farklı heyecan yaşayabiliyorsunuz.

iOS versiyonu da olan oyunu iPhone ve iPad sahibi olan arkadaşlarınıza tavsiye ederek onlarla birlikte de savaşabiliyorsunuz. Ayrıca 1'e 1 savaşma yerine 2'ye 2 savaşlara girerek arkadaşlarınız ile ittifak bile kurabiliyorsunuz.

Telefon ve tabletler için başarılı bir şekilde optimize edilen oyunun grafikleri de son derece etkileyici ve kaliteli. Ücretsiz olarak sunulan Outwitters oyununu tüm strateji oyunu oynamaktan keyif alanların Android mobil cihazlarına yükleyerek denemelerini tavsiye ederim.