Papa Sangre II

Papa Sangre II

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 170
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Somethin' Else

Papa Sangre 2 korku oyunları arasında gerçekten ilk sıralarda yer almayı hak eden bir yapım.

Papa Sangre 2 korku oyunları kategorisinin öne çıkan isimlerinden birisi. Bu popülerliliğinin arkasında tamamen orijinal bir altyapıya sahip olması geliyor. Üstüne basa basa "oyunu lütfen kulaklığınızla oynayın" uyarısı yapan oyunda gerçekten farklı bir deneyim yaşıyoruz.

Oyunun bana kalırsa tek negatif yönü, 10.49 TL'lik yüksek fiyatı. Bir mobil oyun için bu kadar para ödemeye niyetli kaç kullanıcı olduğunu bilmiyorum fakat özellikle ülkemizde işinin zor olduğunu itiraf etmek gerekiyor.

Oyun tamamen sesler üzerine kurulu. Bu noktada belli bir seviyede İngilizce bilmek gerekiyor. Söylenenleri yapmak için verilen bilgileri anlamak gerekiyor. Eğer yabancı dil bilginize güvenmiyorsanız boşu boşuna 10.49 TL vermeyin.

Papa Sangre 2'de 18 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin her biri farklı yapılara ve atmosferlere sahip. Gelişmiş üç boyutlu seslendirmeleri ile oyun daha ilk bölümden dikkat çekmeyi başarıyor. Gerçek bir korku oyunu arıyorsanız, kolu kopan zombiler ve vampirler ilgi alanınıza girmiyorsa Papa Sangre 2 tam size göre.