Paper Racer

Paper Racer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,316
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Black Coal Studio

Paper Racer güzel bir yarış oyunudur

Paper Racer bize alışılagelmişten farklı bir araba yarışı tecrübesi sunan, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Oldukça hızlı ve akıcı bir oynanışa sahip olan Paper Racer kuşbakışı görüş açısıyla benzerlerinden ayrılıyor. Oyunda yarış arabamızı yukarıdan yönetiyoruz ve minyatür boyutlu bu arabamızla diğer rakiplerimize karşı kıran kırana bir mücadele veriyoruz. Oyun tamamen kendine has bir grafik yapısına sahip. Kağıt ve kalem kullanılarak yapılmış çizimleri anımsatan grafikler oyuna özel bir hava katıyor.

Paper Racer'da yer alan yarış pistleri özel olarak tasarlanmış ve sürprizlerle dolu. Oyundaki yarış pistlerine yerleştirilen çeşitli engeller bize heyecanlı anlar yaşatıyor ve oyuna renk katıyor. Oyunun fizik motoru ise yarış arabamızın bu engellere ve yarış pistine doğal tepkiler vermesini sağlıyor.

Paper Racer'ın en ilginç özelliklerinden biri kendi yaptığımız çizimleri yarış arabaları olarak oyuna aktarabilmesi. Hazırladığımız çizimleri Android telefonumuzun veya tabletimizin kamerasını kullanarak oyuna aktarabiliyoruz ve böylece kendi yarış arabamızla yarışabiliyoruz. Oyun bu işi oldukça kolay hale getirmiş; çektiğimiz fotoğraflar üzerinde herhangi bir düzenleme işlemi yapmadan oyun çizimlerimizi algılayabiliyor ve içeri aktarabiliyor. Daha sonrasında yarattığımız arabaları Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabiliyor, arkadaşlarımıza gönderebiliyoruz.