Parallels Access

Parallels Access

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 83
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Parallels

Parallels Access ile bilgisayarınızı Android cihazınız üzerinden yönetebilirsiniz

Parallels Access kullanıcılara telefondan bilgisayar kontrol etmek için hızlı ve koaly bir yol sunan bir mobil uzaktan kontrol uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip kullanabileceğiniz Parallels Access ile telefondan PC yönetme işini gerçekleştirebilmek için çok uğraşmanıza gerek yok. Uygulamayı Android cihazınıza yüklediğinizde Windows bilgisayarınıza veya Mac'inize erişebilmek için öncelikle bir kullanıcı hesabı açmanız gerekiyor. Kullanıcı hesabınızı kaydettiğiniz e-posta adresinize bir e-posta gönderiliyor ve bu e-posta içerisinde yer alan kurulum dosyasını çalıştırığ bilgisayarınıza yüklediğinizde bilgisayarınız Parallels Access uygulaması içerisine kaydediliyor. Bu sayede telefonunuzdan bilgisayarınıza tek dokunuşla erişebiliyorsunuz.

Parallels Access kullanarak bilgisayarınızın masaüstüne erişebilir, dosya indirme işlemlerinizi takip edebilir, önemli dökümanlarınıza göz atabilir ve bu dökümanları düzenleyebilirsiniz. Uygulamanın güzel yönü "applification" özelliği sayesinde masaüstü uygulamalarınızı tıpkı bir Android uygulamasıymış gibi çalıştırabilmenize imkan vermesi. Uygulama içerisinde yer alan dosya gezgini sayesinde sabit diskinizde depoladığınız bütün dosyalara göz atabilmeniz mümkün.

Parallels Access sayesinde bilgisayarınızda çalıştırdığınız favori program ve servislerin kısayollarını Android cihazınızın ana ekranına ekleyebilir ve sonrasında tek dokunuşla bu programları çalıştırabilirsiniz.