Parkbul

Parkbul

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,467
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UNUBOL BILGI TEKNOLOJILERI SANAYI VE TICARET LTD STI

Parkbul uygulaması ile otopark arama sorununuza çözüm getirebilirsiniz.

Parkbul, bulunduğunuz konumu algılayarak çevrenizdeki tüm otoparkları harita üzerinde listeleyen bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan uygulama ile bulunduğunuz veya gideceğiniz bölgedeki park yerleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Parkbul Android uygulaması ile aracınızı en güvenli şekilde nereye park edecebileceğinizi hızlıca öğrenebilirsiniz. Çevrenizdeki tüm park yerleri harita üzerinde görmenin yanı sıra otoparkların fiyatları, sunduğu hizmetler, kapasitesi hakkında bilgiler alabilir, kapalı / açık veya katlı otopark olup olmadığını görebilirsiniz. Çevrenizdeki otoparkların dolu olup olmadığını görmeniz de mümkün.

Parkbul uygulaması, belirlediğiniz kritelere uygun otoparkları görmenizi sağlayan fitreleme özelliğine de sahip. Böylelikle tüm otoparkları görmek yerine sadece belirlediğiniz özelliklere sahip otoparkların listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Parkbul, sadece çevrenizdeki değil, belirlediğiniz bölgedeki uygun park alanlarını da gösteriyor. Bunun için tek yapmanız gereken arama çubuğuna gideceğiniz yerin adresini girmek.

Çevrenizdeki uygun tüm park yerlerini listeleyerek otopark arama sorununuza çözüm getiren Parkbul, aracı bulunan herkesin akıllı telefonunda bulundurması gereken bir uygulama.