Passagework

Passagework

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 25,575
  • DOSYA BOYUTU 0.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mers Bilişim

KPDS, ÜDS, YDS gibi İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlananlar başta olmak üzere İngilizce'sini ilerletmek isteyen herkes için hazırlanan Passagework sistemi dinleme, okuma, okuduğunu anlama, kelime ve dil bilgisi yeteneklerini geliştirmey

Passagework metin çalışmalarıyla İngilizce yeteneğini geliştirmeyi amaçlayan yeni bir sistem sunuyor. Program özellikle KPDS, YDS ve ÜDS sınavlarına hazırlananların İngilizce sınav yeterliliklerini artırmak için düzenlenmiş alıştırmalardan oluşuyor.

Sistem dinleme, okuma, okuduğunu anlama, kelime çalışmaları, dil bilgisi gibi farklı becerilerin hepsini içerdiği için sadece sınava hazırlanan adaylar değil en az pre-intermediate seviyesinde olan herkes için kesinlikle faydalı olacaktır. Okuma parçaları aracılığıyla dil bilgisi, kelime, dinleme becerilerini geliştirmek isteyen herkes sınavlara girmese bile Passagework sisteminden yararlanabilir. Program özellikle kelime alıştırmaları, kelime çalışmaları ve sözlük ile kelime öğretiminde özenle hazırlanmış bölümler sunuyor. Passagework programı toplamda 14 kitap içeriğini biraraya getirmiş bir sistem.

Daha önce çıkmış sorular ve açıklamalı çözümleriyle İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlanmak veya dili geliştirmenizi sağlayacak egzersizlerle size yardımcı olacak Passagework sistemi, Türkçe arayüzü ve kapsamlı fakat kolay anlaşılır anlatımları sayesinde kullanıcı dostu yararlı bir sistem.

Önemli! Sistemden yararlanmak için bu sayfadan üye olarak size uygun paketi belirleyerek satın almalısınız.