Path Talk

Path Talk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 379
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Path

Path Talk, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve yeni bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Path Talk, Android ve iOS versiyonları ile birlikte uygulama marketlerine hızlı bir giriş yapan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gün geçtikçe sayıları artmaya devam eden mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler olan WhatsApp'ı gibi bir çok farklı uygulama bulunuyor.

Arkadaşlarımız ve tanıdıklarımız ile iletişimde olabilmek için mobil hatlarımızın mesajlaşma hizmetinden, Facebook gibi sosyal medya platformları üzerindeki mesajlaşma servislerinden yada mesajlaşmak için özel olarak geliştirilen uygulamalardan yararlanıyoruz. Bir çoğumuzun telefonunda bu uygulamaların birden fazlası bulunuyor. Bunun nedeni ise farklı arkadaş gruplarımızın farklı uygulamalar kullanması.

Path Talk'da mesajlaşma sektörüne yen igiren bir uygulama. Path adındaki sosyal medya uygulamasından sonra yeni bir mesajlaşma uygulaması hazırlayan geliştiricler başarılı bir iş çıkarmış diyebilirim. Uygulamanın arayüzü oldukça modern tasarlanmış ve rengarenk olması nedeniyle kullanırken sıkılmıyorsunuz.

Uygulamanın ilk sürümü geçtiğimiz cuma gününde yayınlandı. İlk sürümü olması nedeniyle bazı ufak hatalar bulunuyor. Fakat güncellemeler ile bu hatalar kısa süre içerisinde giderilecektir.

Uygulama üzerinde ister birebir isterseniz grup mesajlaşmaları gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygulamanın artı özelliklerinden bir tanesi ise konuşmalarınızın 24 saat sonra kendiliğinden silinmesidir. Bu sayede yazdıklarınız hiç bir yerde depolanmaz. Kendinizi nasıl isterseniz öle ifade edebilirsiniz. Otomatik mesaj gönderme ve hızlı cevaplama gibi özelliklere sahip olan Path Talk'u ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz. Bir göz atın derim.