Peppy Wallpapers

Peppy Wallpapers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Peppy Works

Android cihazlarınızdaki duvar kağıtlarından sıkıldıysanız Peppy Wallpapers uygulamasında birbirinden şık duvar kağıtları bulabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınızdaki duvar kağıtlarından sıkıldıysanız, Türk geliştirici tarafından tasarlanan Peppy Wallpapers uygulamasına göz atmanızda fayda var.

Android cihazlarda standart olarak birkaç tane duvar kağıdı bulunuyor. Bu duvar kağıtlarını kullanmak istemiyorsanız ya da sıkıldıysanız elbette yeni duvar kağıtları arayışına girmişsinizdir. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli duvar kağıtları bulmak bir hayli zor. İşte bu eksikliği gören Turgay Mutlay ve İrfan Ömür isimli geliştiriciler, duvar kağıtlarını yüksek çözünürlüklü olarak sunan Peppy Wallpapers uygulamasını geliştirmişler.

Yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları sunan uygulamada her gün birbirinden güzel ve şık duvar kağıtları eklendiğinden dolayı her gün uygulamayı kontrol etmenizi öneriyoruz. Android cihazlarınızın görünümünde fark yaratacak duvar kağıtları sunan Peppy Wallpapers uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. Pro sürümünde ise uygulamayı reklamsız kullanma ve özel tasarım duvar kağıtlarını orijinal çözünürlükleriyle birlikte kaydetme imkanı bulunuyor.