PerakendeEx

PerakendeEx

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 934
  • DOSYA BOYUTU 11.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Selçuk Özdemir

PerakendeEx perakende satış yapan işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği sade ve işlevsel bir envanter takip yazılımıdır.

PerakendeEx perakende satış gerçekleştiren tüm işletmeler tarafından rahatlıkla kullanılabilecek türden bir yazılım. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu program sayesinde ürün veya malların takibini ve yönetimini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Programda otomatik barkod üretme özelliği sunulmakta. Bu özelliği kullanarak ürünlerinizi kolayca barkodlayabilir ve envanter raporları hazırlayabilirsiniz.Hızlı barkodlama özelliği işletme sahiplerine hızlı ve kolay bir şekilde mal giriş çıkışı yapmalarını sağlıyor.

PerakendeEx perakende satış yapan işletmelerin her türlü ihtiyacına cevap vermek üzere tasarlanmıştır. Gelişmiş sorgu özelliğini kullanarak ne kadar stok var, ne kadar satış gerçekleşti ve kar marjı gibi parametreleri kolayca takip edebilirsiniz. Kolay kullanılan bir arayüzle sunulması PerakendeEx’i kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalini sıfıra indiriyor. Karışık menülerle uğraşmadan işlerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz sade ve işlevsel bir yazılım arıyorsanız PerakendeEx’i kullanabilirsiniz.